Západní horoskop

 
 Znamení horoskopu

Starověcí astrologové pozorovali oblohu a zjistili, že se v průběhu roku vlivem Slunce mění energie na Zemi. Pozorovali změny v přírodě i v chování lidí. A na základě toho přisoudili dvanácti znamením určité charakterové vlastnosti, které obvykle vystihují symboly znamení. V astrologii najdeme symboly zvířat (beran, býk, rak, lev, štír, koza, ryby), osob (dvojčata, panna, nosič vody) a předmětu (váhy). Soubor charakteristik jednotlivých znamení tvoří základ výkladu horoskopu, protože je to primární vnitřní vliv, který na jedince působí. U každého se však může projevovat trochu jiným způsobem. Horoskop je komplikovaná mapa, kde je mnoho vlivů a všechny je potřeba brát v úvahu.

Další důležitou zásadou při posuzování slunečních znamení je, že neexistuje lepší nebo horší znamení. Každé z nich má své přednosti a nedostatky.

 

 

 
Beran   21.3. - 20.4.
 
Jak poznáme Berana : Tito lidé mají rozhodné,převážně ostré rysy.Nápadné obočí se často spojuje na kořeni do znamení Berana(symbolické rohy),snad jako varovný signál těm,kteří by chtěli Berana zastavit nebo porazit.Berani se nepohybují zrovna graciézně,jejich pohyby jsou většinou rychlé,prudké, v souladu s duševními procesy.Mývají obvykle široká ramena a kráčejí s tělem mírně nahnutým dopředu.Kostru mají silnou a dobře stavěnou,jen malokteří se hrbí.Jejich postoj odráží sebedůvěru a silné ego.
 
Býk  21.4. - 21.5.

 Jak poznáme Býka:Dá se předpokládat,že tito lidé mají mohutné tělo,ať už svalnaté nebo otylé.Ženy se pohybují s gracií a netečností,ale s náznakem skryté síly.Muži mívají většinou objemný svalnatý krk,urostlá ramena,rozložitý hrudník i záda.Pro obě pohlaví jsou typickým znakem široké lícní kosti,uši jsou malé a přiléhají k hlavě.Oči jsou průzračn,pusobí klidně,ale jejich pohled je zároveň pevný.

 

 

 

 

Blíženci   22.5. - 21.6.

 

Jak poznáme Blížence : Tito zrozenci jsou typičtí rychlými,ale ladnými pohyby.Zpravidla bývají štíhlí,čilí a nadprůměrně vysocí.Mnozí mají drobné ostré rysy.Jejich pleť je většinou bledá,přesto se však snadno opalují.Většina z nich má nadherné,křišťálově pruzráčné oči,které těkají z místa na místo.Nikdy neulpí pohledem dlouho na jednom předmětu.Tyto pozorné,nepokojné oči jsou často nejvýraznějším poznávacím znamením.Obě pohlaví mají obvykle vysoká čela,muži trpí pleší.

 

 

 

Rak    22.6. - 22.

 

Jak poznáme Raka : Existují dva základní typy Raka.První má hezký ,kruhový obličej , jemnou pleť , široká usmívající se usta , téměř kulaté oči a poněkud dětský  výraz.Druhý typ je běžnější.Nezaměnitelné "račí podoby"si v obličeji okamžitě všimnete - dost velká lebka , převislé obočí a vysoké licní kosti.Obočí se zdá být spojené v jakémsi setrvalém zamračení , ale není nepříjemné , spíš zajímavé.Tento typ má také výraznou spodní čelist , malé oči , většinou posazené daleko od sebe.Obvykle bývají tito zrozenci výrazně hubené postavy , se širokými rameny.

 

 Stazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one