Taroty - Velká arkána

Tarot číslo XXI

SVĚT

Další názvy a podoby: Mond, Vesmír, Lidská duše, Koruna mágů

Nestraňte se světa, ani se jím nenechejte pohltit. Svět reprezentuje ideální harmonii světa, spojování, sloučení a návrat do prapůvodní jednoty.

Karta Svět má nejvyšší číselnou hodnotu ze všech trumfů tarotu. Její číslo 21 je trojnásobkem sedmičky. To se obecně považuje za velmi příznivou kombinaci.

Proces byl završen, vyrážíme do světa. Znamená optimismus a všechno, nač se ptáte, dobře dopadne. V pracovních otázkách ukazuje služební cesty a cestování vůbec. V partnerských vztazích naznačuje zlepšení situace ve všech směrech.

 

Osvobození. Možnost nových začátků. Boj skončil, závazek byl naplněn. Kruh se uzavřel. Jasnost při hledání vlastního směru. Sklízej odměny za předchozí úsilí.Ohniskem Světa je změna. Člověk se musí snažit, aby se změnil a tím dosáhl úspěchu; takto je úspěch možný. Mnozí hadači mají za to, že je to jedna z nejšťastnějších karet. Pokud se Svět objeví v obrácené pozici, naznačuje to možnost nezdaru nebo neschopnost uskutečnit záměry anebo využít příležitostí.

všeobecně - Mít mír ve vlastním středu, cítit se tam doma - cítit se v harmonii se sebou - nalezení vlastního místa v životě a jistota, že toto místo je pro danou chvíli to pravé - mistrné zvládání každodenního života - konec (cíl) a začátek vývoje na cestě vedoucí vzhůru po spirále života - dát se na vnitřní (a též vnější) cestu.
vztahy
- být v harmonii se sebou a s druhými - mít pocit štěstí a schopnosti milovat bez výhrad - sdílené plány a projekty korunovány vnitřním a vnějším úspěchem.
povolání
- Jistota, že je člověk na správném místě - činy a úkoly jsou úměrné schopnostem a v souladu s vlastními vnitřními cíli - úspěch v práci - věnovat se expanzivním obchodním kontaktům.

 

 


14.03.2007 23:53:25
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one