Taroty - Velká arkána

 Tarot číslo XX

SOUD

Další názvy a podoby: Trumpeta, Zmrtvýchvstání, Soudný den, Archanděl Michael

Anděl, který troubí na trumpetu, pod ním jsou tři lidé vstávající z hrobu. Občas je nutné se ohlédnout zpět a zamyslet se nad životem.

Pokud si vytáhnete tuto kartu, padne konečný soud. Ve finančních otázkách ukazuje na možnost soudního procesu. V manželských vztazích symbolizuje rozchod a následná soudní jednání. Jinak je to karta pozitivních změn.

 

 Změna, osobní růst. Popustit uzdu inspiraci a iniciativě. Vnímej život realisticky, bude ti dáno vedení. Spoléhej na svůj vlastní úsudek. "Jak zaseješ, tak sklidíš". Tato karta zastupuje vrchol duchovního růstu. Naznačuje, že tazatel se přiblížil pochopení svého života. Ale je to provázeno varováním: člověk musí prožít své minulé zkušenosti a uvést je do pořádku, aby se mohl pohnout dopředu. Pokud je karta obrácená, naznačuje to, že se může vyskytnout nějaká překážka, možná období nerozhodnosti.

všeobecně - Dočasná změna a evoluce - mlhavé předtuchy se stávají skutečností - duchovní zážitky a nalezení smyslu - vhled do širších souvislostí a schopnost vynášet správná hodnocení - objevení a rozvoj skrytých schopností - víra v budoucnost - nové začátky.
vztahy
- Hluboká jistota, že jste našli toho pravého partnera - být spolu v lásce a klidu - upřímně prožívat vlastní pocity - akceptování slabostí místo jejich posuzování a odmítání.
povolání
- Vítaná změna a nový vývoj - schpnost vytušit nadcházející události dřív, než se uskuteční - přesměrování myšlení spolu s vyjasněním souvislostí.

 

 


14.03.2007 23:50:59
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one