Taroty - Velká arkána

 Tarot číslo XIX

SLUNCE

Další názvy a podoby: Ré, Hélios, Apollon, Filosofické zlato

Slunce je opakem Luny. Temná deprese mizí. Energie by měla hřát a ne pálit. Slunce symbolizuje zdroj energie a světla. Obsahuje první (1) i poslední číslo základní řady (9). Čísla 1 + 9 také ukazují na Slunce ve středu naší soustavy a devět planet.

Slunce je pozitivní karta, nabízí životní sílu, optimismus a veselí. Ukazuje nám spoustu nových možností, v práci velmi dobrou spolupráci s kolegy. V partnerské stavu může také ukazovat dítě – rodičovskou funkci. Pokud se ptáte, zda máte do něčeho jít, tato karta radí ANO.

 

Světlo vědomí, harmonie, síly a entuziasmu. Dovol světlu zářit, šířit lásku, osvobození z temnoty. Příležitost dávat a dostávat lásku. Karta Slunce obsahuje zprávy, že úspěch je na cestě, lásku, snad i manželské štěstí anebo spokojenost a potěšení z malých životních událostí. Slunce v obrácené pozici však může znamenat rozčarování, nezdar, rozbité příbuzenské nebo jiné vztahy. Hadači tazatelům říkají, že to vůbec neznamená, že milostný vztah skončí, když se Slunce objeví obráceně. Slunce. Radost, zdraví, štěstí, úspěch.

všeobecně - Velký příliv životodárné energie - objevení vlastní podstaty a získání sebejistoty - radost, svěžest, energie k činům - smířlivá velkomyslnost a přívětivost - cítit se mladě a "na sluneční straně života" - radovat se z úspěchu - ale též klamat sám sebe - vidět svět růžovými brýlemi, které zastiňují realitu.
vztahy
- Vynesení nejasností a starostí na světlo, a tím se od nich osvobodit - říci "Ano" životu a vztahu a schopnost těšit se z obou - rozmazlovatpartnera přílišnou velkomyslností - otevřenost, usmíření a hluboká víra - touha začínat nové projekty.
povolání
 - úspěch, dobré vyhlídky, šťastné nové začátky - cítit se sto vykonat úkoly, jiní do vás vkládají svou víru - energie pracovat a tvořit, dobré nápady - sebejistota a smířlivý přístup pomohou ukončit staré neshody.

 

 


14.03.2007 23:49:18
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one