Taroty - Velká arkána

 Tarot číslo XVIII

LUNA

Další názvy a podoby: Měsíc, Diana, Hekaté, Soumrak

Luna reprezentuje temnou noc duše, skryté stránky života, city a nevědomí.

Tato karta nás vrhá do stavu melancholie, vzpomínek.

Může informovat o vážných stavech deprese, nějaké duševní nemoci. Vypovídá o možnosti podvodu, pokud se jedná o práci a projekty.

 

Intuice. Iluze. Nevědomé. Důvěřuj svému cítění. Pamatuj, že každá situace má dvě strany - jednu zjevnou, jednu skrytou. Poselství této karty varuje, aby nebyl tazatel oklamán, zvláště aby se nestal obětí podvodu. Pozor na falešné přátele. Zdání klame. Když se tato karta objeví opačně, udílí tazateli radu, že problémy a záměry nejsou významné, ačkoli nyní to vidí právě opačně. Pozitivními aspekty Měsíce jsou intuice, astrální plán a moudrost snů. Na temné straně je podvod, iluze a sebeklam.

všeobecně - Následuj nekonečnou cestu do hlubin duše, abys našel svou pravdu - propast - nevysvětlitelné hluboké úzkosti a jejich překonání - nejistota a zmatení - iluze, pohádky, živá představivost, snový stav - hluboké city - sentimentalita - ale též deptající noční můry a noci beze spánku - fobie - zakrývat si oči.
vztahy
- Nestálost a náladovost - touhy které není možno nasytit - cítit se magneticky přitahován k jednomu partnerovi a poté se cítit být jím odmítnut - milující porozumění je zvikláno zraňujícím, pomstychtivým chováním - snový stav - hrát hry - žárlivost - klamání sebe a partnera.
povolání
- Nejistá pozice - strach z prohry - neschopnost se rozhodnout - honba za fantaziemi - ale též použití citlivosti a tvořivosti k učení se z vlastních strachů.

 

 


14.03.2007 23:46:34
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one