Taroty - Velká arkána

Tarot číslo X

Kolo štěstí

Další názvy a podoby: Kolo života, Kolo osudu, Šance, Rota.

Jednou jsme dole, jednou nahoře a kolo osudu se točí stále dál a dál. Tři bytosti v kole mohou také znázorňovat instinkt, inteligenci a duchovno. Jedna z karet osudovosti, ukazuje dobré zisky, povýšení v práci či výhru.

 

Časové cykly, zákony Karmy, příčiny a následku. Nový začátek na všech úrovních. Buď připraven ke změně. Potenciál pro velké štěstí. Ukazuje na neočekávanou prosperitu. Prosperita však neznamená jen peníze; ale i bohatství v lásce a zkušenostech. Naznačuje také přeměnu. Pokud se Kolo štěstěny objeví v obrácené pozici, měla by se daná osoba držet zpátky. Kolo štěstěny může znamenat hru šancí. Kolo často znamená obrat štěstěny či neočekávaný úspěch.

všeobecně - Neočekávaná šťastná událost - pocit, že se věci nedají ovlivnit - doba pulzujícího života, která s sebou přináší změny - nový začátek - další rozvoj na základě vědomého přijetí osudu - "Každý svého štěstí strůjcem!" - ale též neštěstí a rezignace - cítit se bezmocně a vlečen událostmi.
vztahy
- šťastný obrat v již existujícím vztahu - nalezení nového, velkého štěstí v lásce - vhled do vrtkavosti štěstí vede k moudrosti a klidu - ale též rána osudu - být zdrcen vahou nezadržitelných událostí - setkání s životním druhem.
povolání
- Otevřené oči umožní objevit vhodné pracovní možnosti, které vedou k potěšitelným změnám - najít svůj životníúkol - ale též nezdary (kolo točící se opačně) jako příležitost poznat své vlastní skutečné schopnosti a pustit se novým směrem.

 


14.03.2007 23:25:13
caroorchydee







Stazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one