Taroty - Malá arkánaHole dvorní karty 

Páže holí

Symbolizuje vášeň, životní sílu a planoucí energii. Když zmizí strach, otevírají se netušené zdroje nadšení a radosti, které nově utvářejí náš život. Naše omezující úzkost a strach,nic co by tě mohlo vyděsit 

Všeobecně - Vášnivá, nepokojná, bezstarostná mladá žena - touha po dobrodružství - bezprostřednost, která nakazí ostatní a ti se jí nechají unést - radost ze života - navenek zář, uvnitř však nejistota - osvobození se od strachů.
Vztahy - Volání pudů může být lákavé - potěšení ze sexuality - neschopnost přimět se k trvalému partnerství - vášnivé dvoření se - podvádět partnera.
Povolání - Určitá nespokojenost - dobrá příležitost převzít nové úkoly - zajímavý a rušný každodenní život.
Astrologie - Země+Oheň Mantický význam - Milenec, milenka, přítel, dítě, dobrá nabídka, Obrácená karta - Špatný přítel, pomluvy, nestabilita, krutost


 

 Rytíř holí

Vášnivý, impulsivní, energický a tvořivý. Hravý a milující humor. Může být povrchní. Může znamenat dramatickou změnu. Tmavý zábavný mladík.

Všeobecně - Nadšený mladý muž, který je často prchlivý - optimismus - sebejistota - hlad po nových zážitcích - netrpělivost -" bouře a stres" - objevování nové oblasti života - víra ve vlastní vnímání - teplo.
Vztahy - Vášnivá láska - temperamentní výměna názorů, ale též nepředvídatelnost a náladovost, které mohou být příčinou pocitu nejistoty - princ může být cenným pomocníkem v boji proti společnému nepříteli.
Povolání - Rád na sebe bere riziko - snadno se nechá přesvědčit - dobrodružný duch, ale nedostatek vytrvalosti a trpělivosti - hektické a agresívní, ale též tvůrčí a dobrosrdečné ovzduší.
Astrologie - Oheň+Oheň Mantický význam - Opuštění, stěhování, nepřítomnost, cesta, útěk, vášnivé jednání,, Obrácená karta - Rozchod, hádka, náhlá změna


Královna holí

Celistvost a objevování sebe sama. Pomoc druhým, aby dokázali milovat sami sebe. Přináší harmonii a mír. Úctyhodnost. Má sklony zveličovat radosti i strasti. Panovačná, praktická žena.

Všeobecně - Sebejistá a temperamentní zralá žena milující život - pyšná - se silnou vůlí - vášnivě impulzivní emocionální život a aktivní milostný život - žízeň po životě - ale též egoismus a nedostatek ohledu na druhé.
Vztahy - Milující přijetí partnera, ale zároveň schopnost dosáhnout naplnění svých potřeb - zralá láska - vášnivé soužití plné smyslnosti.
Povolání - Schopnost a zralost k plnění rozsáhlejších úkolů - touha po větší nezávislosti.
Astrologie - Voda+Oheň Mantický význam - Milující žena, manželka, milá osoba, humanita, sympatie, úspěch, Obrácená karta - Nevěrnost, hýření, podvod, malá sebekritičnost


Král holí 

Král je energie ohně. Schopnost dávat a dostávat lásku. Otevřenost měnícím se myšlenkám. Nová perspektiva. Mocná osoba schopná překonávat překážky. Mocný, sebejistý muž.

Všeobecně - Ušlechtilý a chytrý zralý muž se silnou vůlí a autoritou - dobrodružný duch - uvědomit si a přijmout vlastní slabosti a nedokonalosti - pocit důstojnosti a hrdosti - temperamentní a dobrosrdečný - ale též přeceňování se, dominantní a netolerantní povaha.
Vztahy - Dobrý, velkorysý a věrný partner - hledání sobě rovného partnera - dobrodruh, honí se za štěstím.'
Povolání - Muž s loajálním způsobem vedení a práce - organizační talent - hnací energie a umění přesvědčit může někdy vést i k nedbalosti a chybám v plánování.
Astrologie - Vzduch+Oheň Mantický význam - Ženatý muž, vůle, poctivý člověk, sebedůvěra, úsilí, zisky, dědictví,, Obrácená karta - Sobectví, namyšlenost, vyvyšování se nad ostatní03.05.2007 08:41:40
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one