Taroty - Malá arkánaMeče dvorní karty 


Páže mečů  

Čerstvá intelektuální jasnost. Je rozhodná a agresivní a dobře se vypořádává s praktickými záležitostmi, obzvlášť týkají-li se něčeho protikladného nebo paradoxního. Extrémně vzpurný člověk, který se nedá zastrašit .Mladá chytrá žena
 

Všeobecně - Energická, zvědavá mladá žena, která ví, jak používat ostří své mysli i ostří svého jazyka - logika - touha hádat se - šance vyjasnit konflikty a dosáhnout náhlé jasnosti.
Vztahy - Doutnající konflikt přechází v akutní krizi - vyjasňující výměna názorů se stává možnou - ale též starý nesmyslný spor, který se znovu objeví.
Povolání - Soutěživost a rivalita mohou způsobit konec činnosti, ale mohou též pomoci vyjasnit situaci v práci (jako bouře, která pročistí vzduch).
Astrologie - Země+Vzduch Mantický význam - Schopnost porozumět, připravenost, vzpoura, aktivita, překonané nálady , Obrácená karta - Nemoc, odhalení, nemoc
 

  Rytíř mečů

Jasnost. Praktická moudrost. Obranné postavení. Možná je chladný a namyšlený. Drž se vlastních přesvědčení. Rozpoznání vnitřní pravdy. Chytrý, bystrý mladík.

Všeobecně - Mladý muž s myšlením jako břitva, ale cynický a s nedostatkem emocí - chlad a rezervovanost - překonávání překážek a hledání realizace - ponižovat lidi lepšími, ale často nepatřičnými verbálními útoky - spor - chytrost - odvaha.
Vztahy - Touha po osobní svobodě a nezávislosti dává vzniknout novým pravidlům hry, ale city nejsou v těchto nových pravidlech hry patřičně zastoupeny - čerstvé povětří může odvát "prach" ze vztahu, ale též vést k rozdělení.
Povolání - Mrazivá atmosféra na pracovišti - osvojení si kritického přístupu, který nahradil původní nadšení a iluze - selhání plánů nebo projektů - znevažování obchodních pravidel.
Astrologie - Oheň+Země Mantický význam - Aktivita, ochlazení vztahu, ctižádost, jízlivost, akceschopnost , Obrácená karta - Cholerik, hádky, intelektuální chlad

 

 Královna mečů

Sebejistý. Milosrdný a spravedlivý. Klíčem k úspěchu je emocionální rovnováha. Chytrá tmavá žena, možná vdova.

Všeobecně - Kultivovaná, intelektuální, výřečná zralá žena - logické chování, city jsou zatlačeny stranou - používání síly vlastního rozumu, aby se člověk osvobodil z pout a závislostí - chytrost - ostražitost - dar rychlého chápání - bohatství myšlenek - ale též dominantní chování a odmítání - hloupé pomluvy a intriky.
Vztahy - Obvykle svazek založený na logice a nutnosti - osvobození se od závislostí a od lidí, kteří se nám snaží vnutit vlastní vůli - nezávislá žena, která je schopná stát na vlastních nohou - ale též neochota nechat promluvit druhé, otáčí se zády, chová se tvrdě nebo ironicky.
Povolání - Velká touha učit se a schopnost rychlého chápání - schopnost snadno opustit úkol nebo pracovní pozici, aby bylo možno věnovat pozornost lepšímu projektu - touha po intelektuální a finanční nezávislosti - ženy v tzv. "mužských profesích".
Astrologie - Voda+Vzduch Mantický význam - Vdova, samota, smutek, racionalita,objektivita, nezávislost , Obrácená karta - Nepřítelkyně, chlad, prudkost, pomstychtivost

 


 

Král mečů


Brilantní a racionální myslitel. Zručný. Jemný. Chytrý. Odvážný. Neztrácej spojení s vlastní duchovností. Tmavý impozantní, pánovitý muž.

Všeobecně - Chytrý, objektivní, rozumný mladý muž s myšlením ostrým jako břitva a s analytickou myslí - bohatství myšlenek, intelektuální konfrontace a analýzy - realizace a moudrost - mistr slova - ale též proradnost, emocionální chlad, přílišný důraz na rozum, nestálost a obracení slov druhých lidí proti nim.
Vztahy - S pomocí rozumu může člověk získat odstup od starých závislostí a komplikací, ale vzdání se jich může být bolestné - nápadný zevnějšek, změna scén a vzrušení může být přitažlivější než hloubka citů.
Povolání - Chytré vycházení s druhými lidmi a zvládání úkolů, radost z navazování kontaktů, ostrá pozorovací schopnost a analytické schopnosti - verbální schopnosti a inteligentní šarm jsou ceněny - pozor na podvádění a bezohlednost.
Astrologie - Vzduch+Vzduch Mantický význam - Právník, autorita, politik, profesionalita, osvobození se, rozetnutí zápletek , Obrácená karta - Krutost, perverzita, zlý úmysl

 


02.05.2007 17:51:02
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one