Taroty - Malá arkánaPoháry dvorní karty 

 


 Páže pohárů

Jemný, laskavý a citlivý. Snílek. Vztah k jednotlivým živlům. Možná má sklony manipulovat. Přichází poselství.Osoba v pubertě ochotná pomoci.

Všeobecně - Citlivá, emocionální, jemná mladá žena (též i ženský muž nebo dítě), zářivá osobnost - smíření - soucit - porozumění - krása - správné intuitivní hodnocení.
Vztahy - Znovuobjevování a oživení lásky - intimita a víra jsou znovunastoleny díky citlivým, smířlivým gestům.
Povolání - Vnímavé pozorování a zaznamenávání změn a nových perspektiv může pomoci podpořit další rozvoj - moudrá rada.

Astrologie - Země+Voda. Mantický význam - Milostná nabídka, nabídka k sňatku, dítě, pomoc, meditace, soucit, smír. Obrácená karta - Svádění, lichocení
 

 

 Rytíř pohárů

Moudrost k léčení sebe sama. Romantický. Smyslný. Tvořivý. Snílek. Jemný. Mnoho se má naučit, o mnohé se může podělit.Milenec.

Všeobecně - Hluboký, citlivý, romantický mladý muž - dobrosrdečný a jemný - ochraňující a starostlivý - vášnivá hnací síla pudů - ale též faleš, nespolehlivost a zrádné pokušení.
Vztahy - Transformace vášní a pudové sexuality v lásku k sobě a k druhým - sklon k přemrštěnosti. 
Povolání - Věnovat se sociálním aktivitám - intuitivní zjištění nových možností na pracovišti, které mohou být uskutečněny s použitím vědomostí a talentu. 
Astrologie - Oheň+Voda. Mantický význam-Milenec, láskyplný vztah, Sťastná změna, příchod, pozvání, soulad. 0brácená karta-Falešný člověk, podvod, lest. 
 


  Královna pohárů

Rozlišování. Mír. DůstoRozlišování. Mír. Důstojnost. Půvab. Tolerance. Dávání a přijímání lásky. Často velmi populární. Kreativní blondýna.

Všeobecně - Milující, dobrosrdečná žena - léčitelka - umělkyně - stálý zdroj inspirace - citlivost - mrdiumistické schopnosti - připravenost obětovat se - hledání a nalézání uvnitř sebe - otevření se vlastním touhám, předtuchám, strachům a nočním můrám - zdokonalování vlastní duchovní citlivosti - ale též zmatení, slabost, perverze a podvod.
Vztahy - Láskyplná intimita - něžná odevzdanost - potřeba opírat se o někoho - touha rozplynout se v jiném člověku může skončit zklamáním.
Povolání - Povolání, kde se pomáhá a léčí - umělecká tvorba - introspekce klestí cestu k dalšímu postupu v zaměstnání.
Astrologie - Voda+Voda. Mantický význam - Milenka, matka, moudrost, citlivost, cit pro krásu, intuice, úspěch. Obrácená karta - Neřest, nestálost, hřích 
 


 Král pohárů

Dobročinný. Jemný. Schopný opustit staré emocionální vzorce. Dobrý komunikátor. Služba. Důvěřuj a udrž si sebedůvěru. Výřečný muž, možná světák.

Všeobecně - Dobrý, moudrý poradce - léčitel (doktor, terapeut, duchovní) - zralý, jemný, šlechetný muž - umělecký talent - ale též divoké nápady jakoby z jiného světa - šarlatán - nespolehlivý, neupřímný, zlý.
Vztahy  - Partnerství charakterizované oboustranným porozuměním - umět se vcítit do pocitu jiných lidí, jejich strachu, tužeb a přání - intenzívně se zabývat rodinnými záležitostmi (záležitostmi přátel).
Povolání - City, spontánní nápady a přání jsou vnášeny do pracovního procesu - s radostí přistupovat ke stávajícím úkolům - dobře využít vlastní intuici.

Astrologie - Vzduch+Voda. Mantický význam - Milenec a přítel, spolehlivý vztah,víra, laskavost, překonání chtíče. Obrácená karta - Nepoctivost, hanba, nezvládnuté emoce 
 


 

28.04.2007 12:46:57
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one