Čínský horoskop pokračování

 

Koza
Síla: Jin (negativní)
Dobrá spojení: Zajíc, Kůň, Koza, Pes, Vepř
Nebezpečná spojení: Myš, Buvol, Tygr, Kohout
Příznivá čísla: 3, 4, 5, 12, 34, 45, 54

 

 

KOZA

Charakteristickým znakem tohoto znamení je mírnost, poslušnost a laskavost. Slabina a někdy přednost je neustálá nespokojenost se vším. Není jí stále nic dobré. Když má Koza dobrého a prozřetelného pastevce, může dosáhnout úspěchu ve všem. Koza je znamení, které je nejméně samostatné, pokud je dána sama sobě na pospas, propadá naději, strachu a naprosté panice, začíná mečet, bečet a zmatkovat.

Koza hodně lpí na svém domově, na svém pelíšku, kde by vydržela celý svůj život sedět či ležet. O dění ve světě nebo o dobrodružství se příliš nezajímá, má ráda své pohodlí a bezpečí, vše dělá v klidu a pohodě, než by se za něčím honila a o něco s někým bojovala. Jediné, co jí dokáže vyprovokovat k útoku, je ohrožení jejího domova, dětí neo majetku.

Koza bývá pro opačné pohlaví značně přitažlivá svou krásou, ale hlavně laskavostí, dobrotou a spolehlivostí. Je vynikající hostitelka, umí navodit dobrou náladu, vyzařuje z ní pohoda, láska a přítulnost, partnerské vztahy s Kozou bývají opravdu pevné, solidní a hluboké. Žena Koza dokáže být vynikající milenkou i matkou, muž Koza je milý a pozorný.

Koza má také svou zápornou vlastnost, a to je její značná náladovost, kterou dokáže přenášet na své okolí. Každou chvíli má jinou náladu, bývá ufňukaná a myslí spíše pesimisticky. V práci je Koza naprosto spolehlivá a pracovitá, často však setrvává po celý život ve stejném pracovním zařazení, protože nijak netouží po kariéře.Element  ve tvém znamení:

rok                               element
1931, 1991                 Kov
1943, 2003                 Voda
1955, 2015                 Dřevo
1907, 1967                 Oheň
1919, 1979                 ZeměKOZA V KOVU
Tato Koza se ráda předvádí, pokud ne v širší společnosti, pak alespoň v okruhu svých přátel, umí to s elegancí a noblesou. Mívá velmi vytříbený vkus a smysl pro detaily. Tato Koza bývá také dost netrpělivá, náladová a vznětlivá.
KOZA VE VODĚ
Koza pod vlivem Vody má v sobě něco exotického a nadpozemsky krásného. Často však kolem sebe vytváří atmosféru nepřirozenosti, vždy vzbuzuje pocit, že je to něco neobvyklého a mystického.

KOZA VE DŘEVĚ
Dřevo vnáší do vlastností Kozy věrnost, oddanost, ostražitost a odměřenost. Taková Koza bývá nevíce pesimistická ze všech, drží si odstup od všech, bývá značně nedůvěřivá a přehnaně kritická. Bývá nejvěrnější a nejčestnější ze všech Koz.

KOZA V OHNI
Dobré srdce, čestnost, srdečnost, příjemnost a pracovitost, to jsou vlastnosti této Kozy. Má také velké umělecké nadání a dokáže postupovat svědomitě, čestně a pilně za svými cíli. Velmi lpí na svém domově a na skutečných hodnotách.

KOZA V ZEMI
Koza pod vlivem Země bývá nesmírně mazlivá a velmi silně lpí na lásce. Na opačné pohlaví působí značně dráždivě, i když není krásná, bývá velmi přitažlivá a atraktivní. Tato Koza je velice mírumilovná a laskavá.

04.03.2007 10:04:25
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one