Čínský horoskop pokračování

 

Kůň

 


Síla: Jang (pozitivní)
Dobrá spojení: Myš, Tygr, Zajíc, Drak, Had, Kůň, Koza, Pes, Vepř
Nebezpečná spojení: Buvol
Příznivá čísla: 1, 3, 4, 8, 13, 14, 41, 43

KŮŇ

Nejtypičtější vlastností tohoto znamení je elegance a noblesa. Kůň vyžaduje, aby bylo o něho dokonale pečováno a dokáže být za to velmi vděčen. K takovému člověku pak Kůň přilne, je věrný a spolehlivý. Další jeho charakteristickou vlastností je neustálý klid, neposednost a pohyb. Nedokáže sedět na místě, většinou je v neustálém poklusu.

Kůň bývá také nesmírně inteligentní, chápavý a bystrý, dokáže se dovtípit pointy daleko dříve než ostatní. Je snaživý a dokáže být okouzlující. K negativním rysům Koně patří nepřejícnost, agresivita, pokud necítí pevnou ruku, snadno a rychle zdivočí, pak je vzteklý, vzpurný, tvrdohlavý. Dokáže kolem sebe doslova kopat.

Člověk Kůň má uhlazené a vytříbené chování a velmi dobrý vkus. Je velmi rád obdivován a proto vyhledává a miluje všechny příležitosti, kdy se může předvádět. Kůň je šťastný, když za to, jak se předvedl sklízí pochvalu a uznání, to je pro Koně daleko důležitější, než finanční odměna.

Problémem Koně je jeho netrpělivost, která mu dokáže nadělat mnoho problémů. Jakmile se Koni zdá, že něco trvá příliš dlouho, dokáže zcela ztratit hlavu, jednat zbrkle a bezhlavě. Kůň dokáže snášet konkurenční boj, bere jej jako hru, jako sport, jako dostihy, je spokojený, když má s kým závodit, předvést se a především zvítězit. V partnerských vztazích se projevuje čestně.Element  ve tvém znamení:

rok                              element
1930, 1990                Kov
1942, 2002                Voda
1954, 2014                Dřevo
1906, 1966                Oheň
1918, 1978                ZeměKŮŇ V KOVU
Takový Kůň má v sobě umocněny všechny pozitivní i negativní vlastnosti tohoto znamení. Bývá nesmírně elegantní, chová se podle bontonu, musí si však dávat pozor na vztek, netrpělivost a unáhlené jednání.
KŮŇ VE VODĚ
Voda vnáší do znamení Koně dojem impozantního zjevu, velké síly a moci. Tento Kůň působí na každého, koho potká, už na první pohled dojmem velmi výjimečné osobnosti, i když to ve skutečnosti není pravda.

KŮŇ VE DŘEVĚ
Kůň pod vlivem Dřeva je odměřený, kritický a chladnokrevný. Na druhé straně bývá tento Kůň velmi odvážný a bojovný, je vytrvalý a neustoupí od ničeho, co si umane. Pokud se rozvzteklí, dokáže být nebezpečný a agresivní.

KŮŇ V OHNI
Tento Kůň je velmi laskavý, má dobré srdce a velkou pracovitost. Je ze všech Koní nejpoctivější, hodně spoléhá na poctivou práci a solidnost. Bývá teké velmi inteligentní a těší se velké oblibě.

KŮŇ V ZEMI
Takový Kůň má velmi dobrý odhad pro to, co je pro něho dobré a co nikoliv. Počíná si velmi chytře až mazaně, mívá velké diplomatické nadání, rád chodí do společnosti, předvádí se, miluje svůj domov nade vše, starají se o rodinu a děti.

04.03.2007 09:45:56
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one