Čínský horoskop pokračování

 

Had

 


Síla: Jin (negativní)
Dobrá spojení: Myš, Buvol, Zajíc, Drak, Had, Kůň, Opice, Kohout, Pes, Vepř
Nebezpečná spojení: Tygr
Příznivá čísla: 1, 2, 4, 6, 13, 24, 42, 46

 HAD

Had bývá spojován především s velku moudrostí a filozofickým pohledem na svět, někdy také s vychytralostí, schopností intrikovat a manipulovat lidmi. Má vynikající intuici a především trpělivost, dokáže neúnavně čekat na svou kořist, tváří se netečně a může mnohdy dokonce budit dojem, že spí. Had však nikdy nepřestává bedlivě sledovat všechno dění okolo sebe a čeká na svou kořist. Pokud se dostanete do sporu s Hadem, používejte stejné taktiky jako on - lest a chytrost.

Had je obdařen velkým kouzlem osobnosti a neodolatelným pohledem, dokáže se líbivě vlichotit do přízně a často využívá svého šarmu, aby dosáhl svého. Had dovede většinou velice dobře mluvit a svou řečí zapůsobit. Je výmluvný a značně hovorný. Umí tlachat celé hodiny. Jejich silnou stránkou jsou inteligentní a pádné argumenty. Dokáže být přívětivý a pomáhat druhým, vždy však tak trochu přemýšlí o tom, jaký prospěch by ze své dobroty mohl mít.

Had může výborně uspět ve všech povoláních, kde jsou zapotřebí jeho typické vlastnosti - největší úspěchy by mohl mít zejména jako politik, filozof, řečník nebo podnikatel. Dokáže se opravdu hbitě a rychle rozhodovat a jeho hlavní taktikou při jednání s lidmi je nenápadně je omotávat a dostat tak do svého neodolatelného vlivu.

V partnerských vztazích si umí Had úžasně pohrávat se svým partnerem a více a více jej dostávat do svého vlivu a uhranout jej tak, aby se navždy stal jeho majetkem. Hadi se neradi vzdávají své kořisti. Had potřebuje chválit a povzbuzovat, to je pro něj dobrý motiv k jakékoli činnosti.Element  ve tvém znamení:

rok                            element
1929, 1989                Kov
1941, 2001                Voda
1953, 2013                Dřevo
1905, 1965                Oheň
1917, 1977                ZeměHAD V KOVU
Kov vnáši do znamení Hada velkou eleganci a noblesní vystupování. Takový Had bývá nesmírně společenský, rád chodí na večírky, rád se předvádí a bývá neodolatelný. Měl by se však vyvarovat vzteku a chování v afektu, to potom dokáže být velmi jedovatý.

HAD VE VODĚ
Had pod vlivem Vody je vznešený, mocný a má velkou sílu. Takový Had obvykle budí velký respekt a v mnohých i strach. Člověk Had oslňuje své okolí a bývá si této schopnosti dobře vědom.

HAD VE DŘEVĚ
Takový Had bývá velmi chladnokrevný a odvážný. Jeho předností bývá velká oddanost, která může přerůst v závislost na milované osobě. Mívá tendenci každého, koho bude milovat, obtočit , aby se dotyčný nemohl ani pohnout.

HAD V OHNI
Oheň vnáší do znamení Hada laskavost a vlídnost. Tento Had bývá přátelský a hodný. Bývá obdařen velkou pracovitostí, dobrotou a mírumilovností. Je to neškodný Had dobrák. Patří mezi nejoblíbenější Hady vůbec.

HAD V ZEMI
Tento Had je velmi ladný a téměř až magicky tajuplný. Má neuvěřitelně vyvinutý šestý smysl. Takový člověk Had bývá velmi často obdařen věšteckými schopnostmi, vztahem k magii a okultismu. Velmi snadno ovládá druhé.

04.03.2007 09:24:44
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one