Čínský horoskop pokračování

 

 
Zajíc

 

 

Síla: Jin (negativní)
Dobrá spojení: Myš, Buvol, Tygr, Zajíc, Drak, Had, Kůň, Koza, Opice, Pes,
Nebezpečná spojení: Kohout
Příznivá čísla: 1, 3, 5, 9, 15, 19, 35

 

ZAJÍC

Nejtypičtější vlastností Zajíce je nesmírná vnímavost, citlivost a vynikající intuice, která mu dává vycítit nebezpečí na dálku. Touto schopností oplývá ve všech oblastech, jakmile se mu do nějakého podnikání nebo rizika nechce, skutečně se vyskytnou problémy nebo potíže. Zajíc má výborný odhad na lidi, nevyhýbá se jim, chodí do společnosti. Dění však spíše pozoruje zpovzdálí, než by se aktivně zapojil do zábavy.

Umí se jemně a nenápadně vloudit do přízně druhého, rychle rozpozná slabinu druhého a dokáže ji využít ve svůj prospěch. Zajíc je rozený diplomat a většinou se snese s každým znamením, pouze Kohout ho dráždí svým vychloubáním a Zajíc si tu a tam neodpustí ironickou jízlivou poznámku, aby Kohoutovi srazil hřebínek.

Zajíc se někdy rád toulá, mnohý miluje samotu a často mívá tajemství. Potřebují však mít pocit bezpečí a pečlivě si střeží své soukromí - Zajíc nemá příliš v lásce večírky, oslavy a návštěvy ve svém bytě. Nedokáže odpouštět. Stačí mu málo, aby se láska až za hrob proměnila ve strašlivou nenávist. Jakmile Zajíc zjistí, že se jeho partner jen po očku poohlíží po někom jiném, přestává takového člověka milovat, zpřetrhá veškeré vztahy, chce být volný.

Zajíc se rád miluje a mazlí - nedělá to příliš často, ale za to kvalitně. Má rád své děti, se kterými si raději hraje, než cokoli jiného. Rád vypráví pohádky a rád si je také sám vymýšlí. Dokáže v pravou chvíli poradit a povzbudit. Zajíc je řečnicky zdatný, ale umí také naslouchat druhým. Tito lidé se dožívají poměrně vysokého věku.Element ve tvém znamení:

rok                          element
1951, 2011             Kov
1903, 1963             Voda
1915, 1975             Dřevo
1927, 1987             Oheň
1939, 1999             ZeměZAJÍC V KOVU
Tento Zajíc má noblesu, vznešenost a velmi kultivované vystupování, vysokou úroveň ve všem, co dělá. Tato kombinace je přímo ideální ke kariéře manželek prezidentů, ředitelů, diplomatů, u mužů s sebou přináší gentlemanské chování.
ZAJÍC VE VODĚ
Voda dodá Zajíci velkolepost, možná až exotický nebo pohádkový vzhled. Velice snadno a rychle ovlivňuje druhé, čehož využívá ve svůj prospěch. Pečlivě si pěstuje tajemnou image, aby na něho všichni hleděli s úctou nebo respektem

ZAJÍC VE DŘEVĚ
Zajíc pod vlivem Dřeva je hodně ostražitý, rezervovaný a plachý. Bývá mnohem kritičtější a pracovitější než ostatní Zajíci. Pokud dojde ke konfliktu, bývá tento Zajíc nejbojovnější a nejodvážnější ze všech.

ZAJÍC V OHNI
Oheň vnáší do tohoto znamení dobré srdce, laskavost a velkou pracovitost. Tento Zajíc bývá nejmírumilovnější a nejhodnější ze všech. Díky tomu se může stát terčem různých chytráků, kteří budou chtít jeho dobroty využít.

ZAJÍC V ZEMI
Tento zajíc má umocněny všechny negativní i pozitivní vlastnosti. Je nesmírně intuitivní a schopen přežití, na straně druhé však více inklinuje k samotě, je mimořádně mazlivý a velmi inteligentní, dovede lidi přimět k tomu, aby konali v jeho prospěch.

04.03.2007 08:26:17
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one