Čínský horoskop pokračování

 

Tygr

 


Síla: Jang (pozitivní)
Dobrá spojení: Zajíc, Drak, Kůň, Pes, Vepř
Nebezpečná spojení: Myš, Buvol, Tygr, Had, Koza, Opice, Kohout
Příznivá čísla: 4, 5, 7, 9, 13, 34, 44, 45, 54

TYGR

Tyto lidi poznáte na první pohled podle toho, že jsou sice elegantní a impozantní, obdařeni značným kouzlem osobnosti, přesto svým způsobem děsí. Jsou to typičtí dravci a již při pouhém setkání s nimi naskakuje mnohým husí kůže. Orientálci popisují Tygry velmi výstižně těmito slovy: "Tygr se nehladí, ten se obdivuje. Raději na dálku. A pamatuj, že i když spokojeně zavrčí, je to před skokem."

Tygr není schopen vyjít téměř se žádným znamením, jsou to lovci, kteří potřebují své teritorium a nesnesou v něm žádného soka. Zajíc si s ním dokáže poradit, protože je chytrý a dobře si uvědomuje, že si Tygra nesmí připustit k tělu. Oslnit Tygra umí ještě Drak, na kterého pověstný dravec hledí s posvátnou úctou a obdivem.

Když Tygr chce, umí na druhé zapůsobit sympaticky a zalíbit se. Touží, aby ho druzí obdivovali, a proto pečuje o svůj vzhled. Sláva mu dokáže rychle stoupnout do hlavy, snadno se stane namyšleným a arogantním. Jeho velkou předností je schopnost konkurovat a útočnost. Okamžitě se vrhá do práce, nezalekne se žádného šéfa, žádné překážky a své připomínky říká okamžitě do očí.

Dravce nezapře ani v partnerství. Neustále touží pronásledovat, lovit a získávat. Když má cokoliv jistého, rychle se nabaží a okamžitě hledá novou kořist. Pokud má Tygr setrvat ve vztahu, musí být v neustálém napětí, aby měl možnost dobývat. Jakmile to nemá, rychle se partnera nabaží, běží jinam. Často tak ničí i krásný a kvalitní vztah.
Element ve tvém znamení:


rok                            element
1950, 2010              Kov
1902, 1962              Voda
1914, 1974             Dřevo
1926, 1986             Oheň
1938, 1998             ZeměTYGR V KOVU
Tento Tygr má vznešenost a velkou noblesu. Nikdy se nesníží k tomu jednat pod určitou úrovní. Pokud však takového člověka rozuříme, čekejme agresivitu a velkou zlost. Dokáže se vrhat na nepřítele doslova jako rozuřený Tygr.
TYGR VE VODĚ
Voda vnáší do tohoto znamení důstojnost, neodolatelné kouzlo osobnosti a úžasné charisma. Z Tygra se stává démonická bytost, která bude oslňovat, podmaňovat si všechny ve svém okolí.

TYGR VE DŘEVĚ
Takový Tygr má smysl pro povinnost, věrnost a oddanost. Bývá často chladnokrevný, uzavřený a zádumčivý, dokáže se však urputně rvát za své zájmy a za ty, které má rád. Svou lásku dokáže bránit do roztrhání těla.

TYGR V OHNI
Oheň vnáší do tohoto znamení lásku, harmonii a porozumění. Takový Tygr raději vyhledává cestu dohody, vyhýbá se konfliktům. Má také výrazné umělecké nadání, bude úspěšný ve všem, co bude dělat.

TYGR V ZEMI
Takový Tygr bývá chytrý, s lidmi jedná obratně a se šarmem. Všichni okolo něj ho milují a obdivují, za svými cíli jde velmi obratně. Nebývá tolik dravý a útočný, potrpí si na něžnosti, laskavosti a duševní potěšení

04.03.2007 08:04:52
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one