Čínský horoskop pokračování

 

Buvol

 


Síla: Jin (negativní)
Dobrá spojení: Zajíc, Drak, Had, Opice, Kohout, Pes, Vepř
Nebezpečná spojení: Myš, Tygr, Kůň, Koza
Příznivá čísla: 1, 3, 5, 12, 15, 33, 35, 51, 53

 

BUVOL

Nejvíce typickým znakem tohoto znamení je sice pomalost a rozvážnost, zato však nesmírná píle, houževnatost a fyzická síla. Tito lidé se sunou dopředu sice velmi pozvolna a klidně, ale vytrvale a nedají se ve svém postupu zadržet. Buvol je aktivní vždy a všude, je v neustálém střehu, vše sleduje, nic mu neunikne. Po důkladném zvážení, teprve dokáže vystoupit se svými příspěvky. Vždy je tedy třeba dát mu čas, aby se rozhodl, nikdy na Buvola netlačte.

Buvol velmi lpí na své rodině a také ji dokáže bránit celou svou obrovskou silou. Muž Buvol bývá opravdovým ochráncem a matka Buvol houževnatou matkou. Toto znamení se v orientu cení, snad také proto, že Buvol má blízko ke krávě, která je zde posvátná.

Lidé narození pod vlivem tohoto znamení bývají obdařeni velkou zdatností, pílí a patří mezi nejčestnější lidi. Bývají však kvůli svým pracovním výkonům a vrozené dobrosrdečnosti terčem mnoha chytráků a lenochů, kteří kde mohou, přiloží na jeho záda svou práci a povinnosti. Přes svou konzervativnost dokáže být Buvol moderní, umí jít s dobou. Vybírá si však pouze to, co mu vyhovuje. Umí se oblékat moderně, ale musí se cítit v takovém oblečení dobře, nikdy by na sebe nevzal nic jenom proto, aby se předvedlpřed druhými. Vše, co dělá je solidní, důstojné a vyrovnané.

V partnerství je Buvol věrný a pozorný, silnou stránkou je moudrost a pro tu si ho také ostatní cení. Buvola je třeba brát takového, jaký je. Nesnažte se ho předělat, nikdy mu nelžete, tvrdá pravda je pro něho přijatelnější, než lež, faleš a přetvářka. Buvol je člověk, který je schopen velkého respektu vůči nadřízeným a značného obdivu vůči těm, kteří v životě něco dokázali, na straně druhé je nesmírně přísný nejen k sobě samému, ale také ke svému okolí.
Element  ve tvém znamení:

rok                        element
1901, 1961          Kov
1913, 1973          Voda
1925, 1985          Dřevo
1937, 1997          Oheň
1949, 2009          ZeměBUVOL V KOVU
Tento Buvol je velmi elegantní a má vznešené jednání i vystupování. Mívá vždy a ve všem úroveň, bývá okolím obdivován a ctěn. Buvoli v kovu by se měli mít vždy na pozoru před svými vášněmi a ukvapeným jednáním.
BUVOL VE VODĚ
Takový Buvol má nesmírně impozantní zjev a vrozený respekt. Výrazně působí svým zjevem a bývá ustanoven do vedoucí pozice dříve než ostatní Buvolové. Buvol ve Vodě je mocný a velice hrdý.

BUVOL VE DŘEVĚ
Větší chladnokrevnost a uzavřenost, to jsou jeho základní znaky. Hájí-li své zájmy, dělá to razantně, dovede řvát a rvát se. Nenávidí jakékoliv intriky, pomluvy a nečestné jednání. Tento Buvol je velice odvážný.

BUVOL V OHNI
Takový Buvol je dobrosrdečný, mírumilovný, laskavý a bývá nejvíce vydán na pospas všem chytrákům. Nebývá útočný, při konfliktech se vždy raději stáhne do ústraní. Bývá úspěšný v práci , pracuje na sobě a zdokonaluje se ve svém oboru.

BUVOL V ZEMI
Země vnáší do znamení Buvola intuici a vyvinutý šestý smysl. Takový Buvol bývá také mazlivější a přítulnější, než je obvyklé. Země umocní jeho inteligenci a schopnost promýšlet vše do detailů.

04.03.2007 07:58:20
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one