Čínský horoskop pokračování

 

Krysa

 


Síla: Jang (pozitivní)
Dobrá spojení: Krysa, Zajíc, Drak, Had, Kůň, Opice, Kohout, Pes
Nebezpečná spojení: Buvol, Tygr, Koza
Příznivá čísla: 1, 4, 5, 10, 11, 14, 41, 45, 51, 54

KRYSA

Silnou stránkou lidí narozených pod vlivem tohoto znamení je využívání vlastní přirozenosti a půvabu. Jejich úspěch je v improvizaci. Vždy by se měli snažit využít výhody prvního dojmu a získat, co se dá. Jakékoliv oddalování nebo další schůzky bývají většinou v jejich neprospěch. Základním charakteristickým rysem Krysy je především velká zvídavost ázet. Krysy jsou lidé, kteří ze všech nejlépe snášejí stres, potřebují ho, ba dokonce si v něm libují.

Krysa je nesmírně šťastná, když nalezne něco užitečného a nenechá si to vzít. O vše, čeho dosáhla, nalezla nebo získala, dokáže velice odvážně bojovat a dokáže být velice nebezpečná. V boji využívá své chytrosti, dokáže intrikovat a uchýlit se ke lsti. Protože jsou neustále v centru dění, mají hodně známých, ale velice málo přátel, na které se mohou splehnout. Za svůj nahromaděný majetek si kupují lásku a přátelství druhých.

Krysa nikdy nežije v nedostatku, má úžasné organizační schopnosti a známosti. Úspěšná je v každém povolání, kde může uplatnit svou výřečnost a mazanost.

Slabinou Krysy je touha po velké opravdové lásce. Je však velmi těžké si takového člověka získat, protože nejprve je třeba jej přesvědčit o tom, že mu nechcete sáhnout na jeho majetek. Krysa dokáže materiálně zajistit svou rodinu. Krysa dokáže být k tomu, koho má ráda, velice štědrá a mívá sociální cítění. Krysa je činorodá do pozdního věku.
Element  ve tvém znamení:

rok                         element
1900, 1960           Kov
1912, 1972           Voda
1924, 1984           Dřevo
1936, 1996           Oheň
1948, 2008           ZeměKRYSA V KOVU
Tato Krysa má velmi elegantní vystupování a úroveň ve všem, co dělá. Jsou velmi neklidné, někdy se jejich neklid jeví až chorobný. Neumí nečinně odpočívat a dokážou být velmi zlé a nebezpečné.

KRYSA VE VODĚ
Tato Krysa je hrdá a velmi krásná. Je nejatraktivnější ze všech Krys, její silnou stránkou je dojem, jakým na druhé působí. Jsou si dobře vědomi své přednosti a někdy ji dokonce zneužívají.

KRYSA VE DŘEVĚ
Dřevo přináší Kryse větší chladnokrevnost a logický úsudek, větší bojovnost při prosazování svých zájmů. Jsou obětaví, věrní a velmi milují své blízké. Cizí lidé jsou jim lhostejní.

KRYSA V OHNI
Tato Krysa je laskavá, se schopností navazovat přátelství, tyto Krysy jsou nejméně agresivní, nemají rády hádky a násilí. Dokážé uzavírat kompromisy, bývají velice úspěšné v zaměstnání a jsou hodně oblíbené.

KRYSA V ZEMI
Taková Krysa velmi lpí na domově, potrpí si na lásku, ráda se čas od času zatoulá, ale vždy se rychle vrací do bezpečí svého domova. Tito lidé bývají obdaření obrovskou intuicí a odhadem.

03.03.2007 23:26:41
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one