Čínský horoskop pokračování

 

Vepř

 


Síla: Jin (negativní)
Dobrá spojení: Buvol, Tygr, Zajíc, Drak, Had, Kůň, Koza, Opice, Pes
Nebezpečná spojení: Vepř
Příznivá čísla: 1, 3, 4, 5, 8, 16, 18, 34, 41, 48

VEPŘ 

Nejtypičtějším znakem Vepře je velká pracovitost, vysoká inteligence, nemalý umělecký talent a velmi dobré srdce, které občas někdo využije ve svůj prospěch. Vepř je plachý a nesmírně citlivý tvor, spíše se drží v ústraní, než aby se prosazoval nebo bojoval za svou kariéru. Člověk Vepř téměř nikdy neútočí, není agresivní, nerad se hádá a nevyvolává konflikty.

V práci a zaměstnání je Vepř obdařen velkou pracovní výkonností. V zaměstnání se dokáže Vepř zakousnout tak, že nehledí a jde za svým cílem. Vepř se nedá snadno rozčílit, ale pokud se to někomu přece podaří, pak je lépe mu okamžitě zmizet z očí. Vepř zuří a běsní s velkou vervou, napáchá kolem sebe nevídané škody, pak si většinou nic nepamatuje.

Vepř miluje pravdu, pravdou je přímo posedlý. Nic ho neraní více než lež, která ho dokáže vždy rozuřit do nepříčetnosti. Bezelstné a láskyplné oči Vepře se okamžitě promění ve zlý, nenávistný pohled, k fyzickému napadení pak není daleko. Miluje svou rodinu a děti, pro ně dokáže udělat a obětovat hodně.

Vepř je od přírody diplomat, čehož dokážou ocenit jeho nadřízení. Často k němu přicházejí o radu, protože dokáže uzavírat velmi prospěšné a příznivé kompromisy. Vepř má obrovský smysl pro humor, dokáže se především smát sám sobě a dělat si sám ze sebe legraci.Element ve tvém znamení:

rok                              element
1911, 1971                Kov
1923, 1983                Voda
1935, 1995                Dřevo
1947, 2007                Oheň
1959, 2019                ZeměVEPŘ V KOVU
Tento Vepř působí velice elegantním a noblesním dojmem, bude si však muset dávat pozor na netrpělivost a unáhlené jednání, které by jinak inteligentnímu a rozvážnému Vepři tu a tam mohlo pořádně zamotat hlavu.
VEPŘ VE VODĚ
Takový Vepř působí na každého, koho potká, už první pohled dojmem výjimečné osobnosti, i když to ve skutečnosti nebývá pravda. Síla tohoto Vepře je vždy v prvním dojmu a měl by se snažit z toho vytěžit maximum.

VEPŘ VE DŘEVĚ
Bývá nejčestnějším Vepřem ze všech, nenechá se svést k žádnému nečestnému činu, vždy a za každých okolností si udrží svou solidnost a poctivost. Také daleko více lpí na své rodině a svých blízkých.

VEPŘ V OHNI
Tento Vepř se spoléhá vždy na své pracovní výkony, ke všemu se staví svědomitě a je za všech okolností ochoten přiložit ruku k dílu. Na lidi kolem sebe hledí jako na své přátele, má tendenci vidět každého z té lepší stránky.

VEPŘ V ZEMI
Vepř pod vlivem Země mívá neuvěřitelně vyvinutý šestý smysl, bývá pravděpodobně obdařen věšteckými schopnostmi, vztahem k magii a k okultismu, obvykle snadno ovládá druhé.

04.03.2007 12:47:26
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one