Čínský horoskop pokračování

 

Pes
Síla: Jin (negativní)
Dobrá spojení: Myš, Buvol, Tygr, Zajíc, Had, Kůň, Koza, Pes, Vepř
Nebezpečná spojení: Drak, Kohout
Příznivá čísla: 1, 4, 5, 9, 10, 14, 19, 28, 30, 41, 45, 54

 

 

 

PES

Charakteristickým rysem tohoto znamení je velká pracovitost, houževnatost, uzavřenost a kritičnost vůči všem a všemu. Pes velmi nerad cokoliv pouští ke svému srdci, je značně nedůvěřivý. Za toho, koho má Pes rád, se dokáže prát do roztrhání těla, je věrný a čestný, němá rád pomlouvání, nesnáší intriky a vždy dokáže ocenit čestného a inteligentního nepřítele, dokáže být velkorysý..

Pes potřebuje mít vždy svého páníčka, který je jeho motivací a inspirací k veškeré činnosti. Pes velmi dobře snáší dominantního partnera, dokonce jej oddaně a zcela nezištně dokáže bránit, hlídat, chránit a obdivovat. Pes je jeden z neljepších partnerů, nevyvolává žádné nepodstatné a malicherné konflikty. Stačí mu laskavé slovo, aby se vrhl do dalších aktivit pro svého milovaného pána, nepotřebuje výrazný finanční zisk, pro něj je nejdůležitější ocenění nejbližších.

Pes velmi těžce snáší nedocenění své snahy, těžce snáší kritiku a nespravedlnost, to se většinou uzavře sám do sebe a stáhne se. Pak je opravdu velmi těžké najít k němu ztracenou cestu, většinou velmi špatně přijímá omluvy, v takových chvílích nechce nikoho vidět a s nikým mluvit. Pes je většinou k ostatním lidem chladný, avšak k tomu, kdo získá jeho srdce, se dokáže chovat velmi přítulně.

I v práci je Pes nesmírně výkonný, poctivý a čestný. Dokáže se obětovat pro druhé, často si bere na svá bedra práci druhých, aby vylepšil renomé podniku nebo pomohl kolegům. V kolektivu bývá Pes oblíbený, protože je velice poslušný, velmi zvažuje, co kdy řekne a hlavně jak to řekne. Pes je obdařen dobrým orientačním smyslem a lidé narození v tomto znamení mají dobrou intuici a odhad na klienty a obchodní transakce.Element  ve tvém znamení:

rok                             element
1910, 1970               Kov
1922, 1982               Voda
1934, 1994               Dřevo
1946, 2006               Oheň
1958, 2018               ZeměPES V KOVU
Tento Pes je ušlechtilý, noblesní a hrdý. Oslňuje svým hrdým vystupováním, velice dbá na slušné vychování a dodržování správné etiky. Takový Pes působí až staromódně, působí dojmem, že pochází z nějakého dávného věku.
PES VE VODĚ
Pes ve Vodě má umocněny všechny pozitivní i negativní vlastnosti svého znamení. Tento Pes oplývá velkou hrdostí, na své okolí pohlíží svrchu a chová se jako někdo vyjímečný. Špatně rozlišuje, kdo to sním myslí dobře a kdo ho chce jenom využít.

PES VE DŘEVĚ
Takový Pes má v sobě disciplínu a věrnost. Bývá obvykle odměřený a méně komunikativní. Bývá daleko více kritický k chybám druhých. Je nejodvážnějším ze všech Psů, je to bojovník a dokáže podat pomocnou ruku.

PES V OHNI
Pes pod vlivem Ohně je dobrosrdečný a značně důvěřivý. Tento Pes by se měl mít na pozoru, vždy se v jeho okolí ten, kdo bude chtít jeho laskavosti a srdečnosti zneužít. Na jeho bedra je tu a tam naložena cizí povinnost.

PES V ZEMI
Tento Pes bývá na jedné straně velmi intuitivní a má velkou schopnost přežití, ale na druhé straně více inklinuje k samotě, bývá velmi inteligentní a se všemi dokáže jednat tak, aby konali v jeho prospěch.

04.03.2007 12:25:40
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one