Čínský horoskop pokračování

 

Kohout

 


Síla: Jin (negativní)
Dobrá spojení: Myš, Buvol, Drak, Had
Nebezpečná spojení: Tygr, Zajíc, Koza, Opice, Kohout, Pes
Příznivá čísla: 1, 5, 6, 12, 15, 16, 24, 51

KOHOUT

Nejtypičtější vlastností tohoto znamení je velká hrdost a touha všude se naparovat, předvést. Člověk Kohout je šťastný, když na sebe dokáže upoutat pozornost celého okolí, rád na ostatní pohlíží svrchu. Další jeho opravdu typickou vlastností je suverénost ,domýšlivost a pompéznost. Nejraději se předvádí před opačným pohlavím.

Kohout umí být také i bojovný, vždy dokáže překvapit svou dravostí a bezohledností, s jakou dokáže jít za svými cíli. Přestože Kohout vystupuje vždy velice sebevědomě, bývá ve skutečnosti dost opatrný a bázlivý, pokud se jedná o jakýkoliv riskantní čin. Nerad se pouští do čehokoliv, co si náležitě předem nerozmyslel.

Kohout má však také, jako každé znamení, mnoho dobrých vlastností. Má velmi střízlivý a zdravý postoj k majetku a penězům. nedopustí, aby mu finance diktovaly, jak se bude chovat nebo co bude dělat ve svém životě. Peníze dokáže vydělat, ale umí je velmi promyšleně a rozumně investovat.

Dovede mít také dobré srdce a být laskavý a hodnýk těm, které má rád. Ke každému, kdo si Kohouta získá dokáže být neskonale milý, mnoho pro něj obětovat a rozdělit se s ním o poslední peníz. Pokud se však v takovém člověku zklame, projeví se pravá kohoutí běsnivost. V práci bývá Kohout úspěšný téměř ve všem, do čeho se pustí.Element ve tvém znamení:

rok                         element
1921, 1981           Kov
1933, 1993           Voda
1945, 2005           Dřevo
1957, 2017           Oheň
1909, 1969           ZeměKOHOUT V KOVU
Takový Kohout bude mít vždy a ve všem vysokou úroveň, okolím obdivován a ctěn. Musí se však mít na pozoru před výbuchy vzteku, před svými vášněmi, ukvapeným, někdy až panovačným jednáním.
KOHOUT VE VODĚ
Takový Kohout bude pravděpodobně dělat velký dojem už svým zjevem a bude stavěn do pozice vedoucího dříve než ostatní Kohouti. Voda mu dá velkou moc a také hrdost.

KOHOUT VE DŘEVĚ
Dřevo vnáší do znamení Kohouta smysl pro povinnost, věrnost a oddanost. Bývá sice chladnokrevný, uzavřený, zádumčivý a velmi kritický ke svému okolí, dokáže se však strašlivě bojovat za své zájmy a za ty, na kterých mu záleží.

KOHOUT V OHNI
Tento Kohout je nejlaskavější ze všech Kohoutů, a také nejméně útočný. Vždy hledá spíše cestu dohody než jakéhokoliv konfliktu. Tento Kohout mívá také značné umělecké nadání a bývá ve svém povolání úspěšný.

KOHOUT V ZEMI
Kohout pod vlivem Země je laskavý a ohleduplný, lpí hodně na domově, potrpí si na lásku a mazlení, rád se sice čas od času naparuje, vždy se však dokáže rychle usměrnit a omluvit. Tito lidé bývají obdařeni velkou intuicí a odhadem

04.03.2007 10:45:50
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one