Čínský horoskop pokračování

 

Opice

 


Síla: Jang (pozitivní)
Dobrá spojení: Myš, Buvol, Zajíc, Drak, Had, Opice, Vepř
Nebezpečná spojení: Tygr, Kohout
Příznivá čísla: 3, 4, 5, 7, 16, 23, 34, 45, 54

OPICE

Opice je v neustálém pohybu, oplývá velkou energií, nadšením a optimismem. Člověk Opice má neustále dobrou náladu, rád žertuje, směje se, je rozený bavič s velkými komediálními vlohy. Opice dokáže perfektně improvizovat a svým temperamentem strhnout celé své okolí. Někdy může být Opice také dost nafoukaná a domýšlivá.

Opice je značně zvědavá a zvídavá. Ke všemu, co ji zaujme, okamžitě přiběhne, aby to prozkoumala. Díky této vlastnosti mívá většinou přehled o tom, co se kde šustne, ráda přetřásá a roznáší různé novinky. Za svými cíli postupuje Opice velmi obratně, vždy okolo sebe vytvoří velký rozruch, aby o ní všichni věděli. Člověka narozeného v tomto znamení rozhodně nepřehlédnete, je ho všude plno.

S Opicí se není radno pouštět do jakéhokoliv sporu, a už vůbec ne ve společnosti, protože se jí daří, i kdyby stokrát neměla pravdu, z vás udělat rychle a snadno hlupáka. Opice  pokud je k tomu dohnána, je schopna použít různých nepoctivostí nebo vychytralostí, dokonce i lstí k tomu, aby si zachránila kůži nebo získala něco, o co velmi usiluje.

V zaměstnání je Opice schopna dosáhnout úspěchů v podstatě všude. Pro své vlastnosti a také pro své nápady je velkým přínosem pro každého zaměstanvatele. Opice v partnerských vztazích nemilují dlouhodobá, trvalá a pevná spojení, mají rády změnu a veselý bezstarostný život, vybírají si partnery spíše pro pobavení.Element  ve tvém znamení:

rok                             element
1920, 1980               Kov
1932, 1992               Voda
1944, 2004               Dřevo
1956, 2016               Oheň
1908, 1968               ZeměOPICE V KOVU
Tato Opice se chová pro toto znamení velice netypicky, je kozervativní a hrdá. Kov Opici kultivuje a omezuje její expanzivní energii, usměrňuje a určuje jí hranice, které potom tento člověk nedokáže překročit.

OPICE VE VODĚ
Kov vnáší do znamení Opice impozantní zjev, dominantní, hrdé vystupování a dojem nesmírné síly, kterou tato Opice na své okolí působí. Velkou předností tohoto člověka je jeho vliv a první dojem.

OPICE VE DŘEVĚ
Taková Opice je schopna kritiky, uzavřená, čestná, pravdomluvná a bojovná. Za každých okolností se snaží udržet si svou čestnost, solidnost a poctivost. Bývá také nejvěrnější ze všech Opic, za své blízké se dokáže bojovat.

OPICE V OHNI
Opice pod vlivem Ohně je dobrosrdečná, laskavá, přívětivá a neobvykle pracovitá. Spoléhá na své pracovní výkony, ke všemu přistupuje svědomitě a je vždy a za každých okolností ochotna přiložit ruku k dílu.

OPICE V ZEMI
Tato Opice má velkou intuici, schopnost přežít, dobrý odhad na lidi a situace. Bývá velkým hercem a komediantem, zároveň je obdařena nesmírným citem a odhadem. Miluje své děti, více lpí na citových vztazích a bývá mazlivá a přívětivá.

04.03.2007 10:29:38
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one