Cikánský horoskop

Cikánský horskop je starý jak tento kočovný kmen a pochází ze středověku.Skládá se z dvanácti symbolů dané pro určité období roku.
Podkova
22.12. - 20.1. 
Ambice a touha po kariéře jsou vaší nejvýraznější vlastností. Hledáte nezávislost a materiální jistoty, protože věříte ze jsou to důležité elementy pro zajištění si spokojeného života. Jste velmi opatrní a obezřetní, zvažujete vaše city protože máte strach se příliš zapléct.


Kalich
21.1. - 19.2.

Jste inteligentní a plni skvělých nápadů. Jste zvyklí zachovat věrnost ve vašich vztazích. Ne každému koho potkáte otevřete vaše srdce a proto budete milovat pouze toho koho budete ve svém životě opravdu považovat důležítého ve svém životě.


Kaple
20.2. - 20.3
.
Máte velmi rozvinutý šestý smyl a snadno vycítíte nálady a vibrace ostaních lidí, kterří vás obklopují. Díky mimořádné sensibilitě, nacházíte sami v sobě to co neustále pohání vaší duši k hledání a objevování sebe sama.


Dýka
21.3. - 20.4.
Odvaha a neohroženost jsou hlavní charakteristiky, které odlišují vaší osobnost. Nemáte rádi rutinu v milostném životě a dokážete být ohnivými milenci.


Koruna
21.4. - 20.5.

Po celý život umíte dělat správná rozhodnutí. Jste trochu konzervativnía opovrhujete velkými změnami, které by meli narušit vaše zvyky. Stejně tak jste i opatrní a vždy si dobře vše rozmyslíte než přijmete jakékoliv rozhodnutí.


Svíčka
21.5. - 20.6.

S vaší rozvinutou schopností komunikace jste osobou, která dokáže okouzlit všechny kolem vás. Jste pořád veselý a otevření, svůj život žijete spotáně. Ačkoliv milujte být ve společnosti, jsou ve vašem životě okamžiky kdy oceníte samotu a čas ne sebereflexi.


Kolo od vozu
21.6. - 21.7.
Prožíváte vaše city naplno a jste obdařeni silnou intuicí. Stále se snažíte přemýšlet dříve než učiníte důležitá rozhodnutí a jste i velmi romaniticky založenou osobností.


Hvězda
22.7. - 22.8
.
Líbí se vám zazářit a být stále středem pozornosti. Jste schopni změny a nikdy neztrácíte kontrolu nad situací. Jste laskavý a ohleduplný člověk, který je pln lásky, citu a věrnosti.


Zvon
23.8. - 22.9.
Jste extrémně opatrná osoba a neradi jednáte ukvapeně. Vaše rozhodnutí jsou většinou konečná a neměná. Jste velmi nároční, zejména sami se sebou. Sníte o velké lásce, ale vaše nedůvěřivost váš může držet vzdálené od lidí kteří vás obklopují.


Mince
23.9. - 22.10
.
Jste typ osoby, která se vypořádá s jakoukoliv překážkou. Věříte téměř slepě ostaním lidem a může se vám stát, že budete důvěřovat falešným přátelům.


Meč
23.10. - 21.11.
Jste lidmi kteří s velkým odhodláním a podaří se vám všchny cíle které jste si stanovíte. Nemějte obavy z úsilí, které musíte vynaložit pro dosažení techto cílů. Pozor si ale dejte, aby jste neskončili zaslepeni vlastní chamtivostí.


Sekyra
22.11. - 21.12.
Jste předvídaví, přímí a objektivní. Máte rádi nezávislost a svobodu nade vše. Možná právě proto, dříve mluvíte než přemýšlíte. Snažte se být více diskrétní a diplomatičtější, aby jste nezranili ostatní.
20.03.2007 22:44:44
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one