Barevný horoskop pokračování

Bramboříková 
 
 16.února -25.února

Lidé narození pod vlivem této barvy většinou díky vlastní lenosti,náladovosti a slabému charakteru promární většinu šancí a vinu za to svádějí na celý svět.Jsou psychicky labilní - snadno se dají odradit každou překážkou.Často je zapříčiněno rodiči,kteří jim v mládí odstraňovali každou překážku z cesty,nebo naopak se k nim chovali panovitě.

 

Pokud narazí  na silnější osobnost,jsou ochotni se jí podřídit.Stejně tak čekají na cizí pomoc nebo radu.Jsou fatalistického založení,věří v osud,kterému nelze uniknout.

 

Jestliže nedokáží již v mládí pochopit,že v životě je třeba také vytrvalosti a rozhodnosti,potom většinou nesplní žádný ze svých cílů a přestav.Přitom jsou většinou nadaní na medicínu,matematiku a chemii.Pokud si vyberou lekářské povolání,patří k nejlepším diagnostikům,třebaže se mnohdy řídí pouze intuicí.Vhodným povoláním pro ně  je také farmacie.

 

Mnoho těch,kteří se narodili pod vlivem barvy bramboříku,se vyznačuje sklony k parapsychologii,zajímají se také o spiritismus,hypnózu a další podobné vědy.Někteří z nich kalkulují s lidskou dobrotou.Ženy se s oblibou představují jako bytosti slabé a subtilní,potřebující od všech pomoc a podporu:Mnohdy se jim díky tomu podaří získat skutečnou oporu v silné mužské osobnosti.

 

Bramboříkoví jsou obvykle menší postavy a jejich lenost vede k tomu,že ve vyšším věku mají sklon k otylosti.Jsou také známí svými sklony k hypochondrii,stále si stěžují na svůj zdravotní stav a rádi vyprávějí o různých nemocech a bolestech,které je sužují.Obvykle žijí dlouho a těžké choroby se jim vyhýbají.

 

15.04.2007 07:00:49
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one