Barevný horoskop pokračování

Perlová 
 
 6.února - 15.února

Ti kteří přišli na svět v období nazvané"čas perlové barvy",se vyznačují životní energií,iniciativou a velkými plány.Nežijí ze dne na,ale obvykle již od dětství si stavějí smělé cíle,o jejichž naplnění cílevědomě usilují.Ne vždy se jim to však podaří.Mají specifickou logiku,již udivují a někdy šokují ostatní.Potřebují včas někoho potkat,kdo jim bude rozumět a dokáže vnést pořádek do jejich bouřlivého života.

Od mládí chtějí poznávat svět a nebojí se žádných obtíží.Hodně čtou,rádi  hovoří s lidmi,snaží se obklopit zajmavými přáteli.Již jako děti zasypávají rodiče řadou zvídavých otázek a ne každá odpověď je uspokojí.Mívají velké schopnosti v řadě oblastí.

Perloví jsou společenští a mistry konverzace,protože dokáží nádherně hovořit s každým a o ničem.Povahou jsou demokraté,kteří nedělí na lidi na výše a níže postavené.Proto mívají většinu přátel s menšími schopnostmi a vzděláním.

Většina z nich je přitahována novotami a v každém z nich je kus reformátora.Jejich ideje jsou však občas nerealistické,přesto jim slouží věrně a neochvějně.

Mají řadu dobrých vlastností - jsou slušní,rozumní,a taktní,nemívají sklon k agresivitě.Jsou schopni skutečných citů,ale vztah k druhé osobě navazují nesnadno a pomalu.Dlouhý výběr životního partnera nebo partnerky považují ostatní za projev koketerie a laxního přístupu.Jejich manželství může být šťastné a spokojené tehdy,když si zvolí vhodného partnera,protože četné originální zájmy a nápady perlových dokáží většinu lidí vyvést z rovnováhy.

Pokud se jim podáří dosahnout vedoucího místa v zaměstnání,jsou k podřízeným spravedliví a čestní,dokáží je pochopit a pomoci jim .Zřídkakdy se však domohou většího majetku,protože pro materiální záležitosti nemají vlohy.

Obvykle mají velkou životní energii,kterou musí tlumit a trpí tím.O své zdraví se příliš nestarají a někdy v tomto směru i riskují,což jim zkracuje život.

19.03.2007 16:30:11
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one