Barevný horoskop pokračování

Liliová
 
 
27.ledna - 5.února 

Tato něžná barva charakterizuje lidi,ktří jsou povzneseni nad přízemní věci.Na své okolí a skutečný život sedívají s odstupem a většinou se ani nedokáží skutečně trápit nebo těšit skutečností.To jim dovoluje zachovat klid a rozvahu v každé situaci.Na první pohled jsou to milí a příjemní lidé,kteří se chovají přátelsky i k cizím lidem.Rádi se smějí a mají smysl pro  humor,ale svými žerty nikoho neurážejí. 

 

  Mají nadprůměrnou schopnost myšlení,většinou mají také dobrou pamět ,retorické schopnosti a smysl pro vkus a krásu.Zřídkakdy se trapí velkými ambicemi  - dokáží být spokojeni s málem,často žijí velmi střídmě a nenápadně.Život jim vyplňují zájmy,většinou bez větších úspěchů.Nesnaží se hromadit materiální statky.

 

 Přes hezký vztah k lidem jsou to samotáři,kteří jsou nejraději sami se svými myšlenkami a přerstavami.Pokud se ožení nebo vdají,potom své povinosti k rodině poctivě plní,ale jejich nejbližším se zdá,že stojí mimo rodinný svazek a jeho problémy.Uznávají individualitu manžela nebo manželky a dětí,dávají jim velkou volnost.Ani v mládí nemají sklon k velkým emocím - i citové záležitosti prožívají chladně a nijak jim nevadí,když vše není tak jak si představovali.Mají rádidaleké cesty a někdy prožijí část života v cizině.Mnozí lilioví však také putují po světě bez jakéhokoliv cíle.

 

Většinou jsou vyšší a statní lidé s hezkou postavou i tváří.Mají sklon k excentričnosti v oblekání a účesech. Žijí zpravidla dlouho a umírají na náhlé a krátké choroby.V lásce jsou věrní,nemají problemy.

 

 

19.03.2007 16:19:18
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one