Barevný horoskop pokračování

Lidé narození v tomto období,nemají pevný charakter.Jsou příliš nestálí na to,aby dosáhli skutečného úspěchu,řeší zbytečně mnoho věcí najednou a žadnou nedotáhnou do konce.Mají nestálou povahu,potácejí se mezi entuziasmem a hlubokým smutkem.Často trpí vrozenou zavistivostí a vše prožívají neobyčejně intenzivně,ale krátce.Na první pohled vypadají jako milí a srdeční,ve skutečnosti jsou však egoisty.

 

 Schopnost logického myšlení,kterou mají od dětství,jim dovoluje schromáždit vědomosti z různých oborů,ale zřídkakdy toho dokáží využít ve svůj prospěch.Okolí je povžuje za diletanty s neukončeným vzdělánim i kdyby se oháněli diplomy nejslavnějších univerzit.Jsou roztržití a nesoustředění,často ztrácejí věci,zapomínají jména osob,pletou si adresy a tituly.Přesto vzbuzují u okolí jisté sympatie,protože díky své nestálosti nedokáží nikomu ani déle škodit.Málokdy se jim však podaří získat lepší postavení v životě i v práci.

 

Osobní problémy prožívají značně bezprostředně a bouřlivě,snad i proto,že k sobě přitahují lidi s podobnými vlastnostmi s nimiž jsou pevné a trvalé vztahy nemožné.O výchovu dětí se příliš nestarají většinou však z jejich potomků přesto vyrostou silné osobnosti. Bronzoví nežijí dlouho a přičinou jejich smrti bývá malá péče o jejich zdravotní stav a životosprávu a aktivní pohyb.

 

V lásce a citech jsou velmi nestálí,dokážou velmi ublížit aníž by je tížilo svědomí.Okolí by mělo býti ve střehu , neboť v nečekanou chvíli dokáže zasadit ránu pod pás

 

Bronzová
 
17.ledna - 26.ledna 
 
19.03.2007 16:12:58
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one