Astrlogie planety

 

Jupiter a jeho aspektyKonjukce
Jupiter v konjukci se Saturnem. Naznačuje vážný postoj a zodpovědnost. Tento aspekt naznačuje povahu, která je více konzervativní a praktická, než-li naznačují ostatní části horoskopu. Znamená, že bude muset překonávat překážky, než-li dosáhne finančního zabezpečení a někdy bude mít pocit zklamání a pesimszmu. Neznamená, že nedosáhne úspěchu, jenom že bude muset pracovat a mít trpělivost.

Trigony

Jupiter v trigonu se Saturnem. Naznačuje vážné a cílevědomé sklony, které pravděpodobně pramení z výchovy. Je to v podstatě materialistický člověk, kterýy touží po luxusních věcech, ale schází mu pohonná energie k dosažení materiálního úspěchu. Má sklon vyhledávat snadná rešení a vyhýbat se těžkostem. Někdy může trpět pocitem méněcennosti nebo nedostatkem sebedůvěry. Tento aspekt obvykle ukazuje pomalý postup a úspěch v pozdějším životě.

Kvadratury

Jupiter v kvadratuře se Saturnem. Poukazuje na problémy se sebevědomím. Člověk má pochyby o svých schopnostech a porovnává se nepříznivě s ostatními. Toto je obvykle způsobené výchovou.

Sextily

Jupiter v sextilu se Saturnem. Naznačuje opatrného a prozíravého člověka, který má dobré organizační schopnosti a současně mu neschází optimizmus, nadšení a schopnost rozvoje. Jeho upřimnost a bezúhonnost mu přinesou respekt spolupracovníků.

Opozice

Jupiter v opozici Saturnu. Naznačuje člověka, který nechápe svá omezení. Je to jistým způsobem dobrá věc, protože mu to umožňuje pokračovat v dřině a lopotit se i za velmi těžkých okolností. Tento aspekt značí, že úspěch se dostaví později v životě. Přináší sklon nepříznivě se porovnávat s ostatními.


06.07.2007 12:44:08
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one