Amulety

ENERGETICKÉ OČIŠTĚNÍ AMULETU A TALISMANU

Po zakoupení rozbalit a schovat pod oděv (do kapsy) a nosit při sobě po dobu 24 hodin, neukazovat jej nikomu. Amulet nabírá osobní vlastnosti.
Po 24 hodinách vyrýt něčím ostrým na rub vlastní iniciály, rodový znak, nebo jiný vlastní symbol a symbol vlastního znamení zvěrokruhu. Tímto se amulet stává připsán osobě -označen.
Připsaný amulet v nevelkých časových odstupech 4 krát vzít na pár minut do levé dlaně, aby se sjednotil s připsanou osobou.
Potom v soustředění, tichu a samotě vypovědět vlastními slovy to, co se očekává, s čím se počítá a čeho se chce dosáhnout za pomoci amuletu obdařeného nadějí.
Po vypovězení tzv. “Zakletí předmětu”, je třeba při držení oběma rukama sfouknout jakoby prach z líce a rubu amuletu, čímž odhalujeme auru a likvidujeme zbytek vlastností, které materiály mohly získat během vytváření a styku s jinými osobami a jevy. Takto očištěný amulet můžeme nosit na povrchu, v kapse, v peněžence, přičemž jiné osoby se ho nesmí dotknout.

DOPORUČENÍ A UPOZORNĚNÍ

Bezpochybně pozitvní stránkou nošení amuletů a talismanů je působení na naše podvědomí tak, že jen víra v jejich působení se stane počátkem přiblížení efektů, kterým tyto předměty mají napomáhat. Amulety, talismany a symboly jsou zhotoveny z mosazi (neutrální materiál) a mědi - materiály očišťující organismus od záření, stahující veškerou nepříznivou energii a vyhošťující tuto energii mimo organismus. Tyto předměty jsou energeticky činné v pozitivním významu. Amulet nebo talisman by měl sloužit jen jedné osobě, která prostřednictvím očištění předmětu mu dává vlastní osobní vlastnosti (jednoduchý způsob uvedený v dalším textu). Osobního amuletu nebo talismanu se nemá dotýkati jiná osoba, má se odložit během spánku (nejlépe do lněného pytlíku.)

ČIŠTĚNÍ A UPOZORNĚNÍ

Činné vlastnosti užitých materiálů, jakož i vyzařování tvarů, způsobují, že amulety a talismany, které nám v dobré víře slouží, přijímají od organismu nepříznivé vlastnosti a “vyhošťují je ven - což je spojeno s různým chováním materiálu, např. Pokrytí měděnkou, rovnoměrný nebo částečný vznik paprsků při měděných liniích, silné zpevnění otisků atp. Může to svědčit rovněž o ne nejlepším stavu našeho zdraví … Samozřejmě změny poruch stačí odstranit pomocí měkkého hadříku s kouskem pasty na zuby, popele z cigaret nebo čistícího prostředku na mosaz. K zašpinění dojde rovněž při častém kontaktu s vodou nebo tukem, čemuž je třeba zabránit.

20.05.2007 09:26:51
caroorchydeeStazie top


Janine Vestfálová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one